Kanser Olduğunu Açıklayan Prenses Kate’e Beden Dili Uzmanı Yorumu

Galler Prensesi Kate Middleton, Ocak ayındaki karın operasyonundan sonra uzun bir süre kamuoyundan uzak kaldı. Ancak sonunda sessizliğini bozdu ve kanser tedavisi gördüğünü açıkladı. Prenses, iki gün önce yayınladığı bir video aracılığıyla zorlu mücadelesini paylaştı.

Beden dili uzmanı Chris Pardoe, Prenses Kate’in videosunu analiz etti. Pardoe, Kate’in video izleniminde zorlandığını hissettiğini ancak halkın desteğine ve sağlık ekibine olan güveninin dikkate değer olduğunu belirtti. Operasyonun başarılı olduğuna dair samimi bir inancın olduğunu ve Prenses’in tamamen iyileşeceğine dair güven verdiğini ifade etti.

Kraliyet uzmanı Gertrude Daly, teşhisin çocukların okullarının tatil olmasını beklediğini söyledi. Prenses Kate, çocuklarını kanserle mücadele konusunda rahatlatmak için altı önemli söz yayınladı ve kendisinin iyileşeceğine dair güvence verdi.

Chris Pardoe şunları kaydetti:

“Prenses Kate’in videosunu izlerken zorlandığını hissettim. Halkın desteğine başlangıçtaki içten teşekkür ve takdir, tedaviye ve sağlık ekibine olan yüksek güveni gösteriyor. Operasyonun başarılı olduğu konusunda samimi ve tamamen iyileşeceğinden emin.”

Kraliyet uzmanı Gertrude Daly ise Daily Star’a yaptığı açıklamada teşhisin açıklanmasının çocukların okulları tatile girene kadar beklendiğini söyledi.

Prenses Kate, çocuklarına kanserle mücadele konusunda onları rahatlatmak için altı önemli söz yayınladı ve kamuoyuna kendisinin “iyi olacağını” şu sözlerle söylemişti:

“Tedavime başlamak için büyük bir ameliyatın ardından toparlanmam zaman aldı. Ama en önemlisi, her şeyi George, Charlotte ve Louis’e uygun bir şekilde açıklamamız zaman aldı. onlar için ve iyi olacağıma dair onlara güvence vermek için.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x